Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.05.2018, 04:20

Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

«Небесна Сотня –

То в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная,

Свою дитину…»

20 лютого– день героїв Небесної сотні та пам`яті тих, хто не повернувся додому. У Голубинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулися заходи, де учні ще раз згадали героїв, які віддали найцінніше, що в них було – життя.

У початкових класах вихователі з учнями провели виховні заняття на такі теми: «Країна змін», «Подвиг героїв Революції Гідності – Героїв Небесної сотні». З школярами 1-6 класів класні керівники провели інформаційну хвилинку « Як тяжко все це пережити». У 7 класі була проведена година спілкування «Герої Небесної сотні». У 9 класі був проведений виховний захід. «Небесна сотня -герої не вмирають!». Проводився виховний захід у музеї школи.

Вчитель історії Вовчок М.П. провела виховну годину історичної правди «Забуттю не підлягає…».Діти у віршованій формі розповіли про події тих днів на Майдані, згадали Героїв Небесної Сотні, вшанували пам'ять хвилиною мовчання. Також школярі 5-9 класів переглянули відеоролики про події на Майдані: «Зима, що нас змінила», «Революція гідності». Побачене дуже вразило учнів школи.

Протягом дня вчителі та учні мали змогу відтворити жахливі картини Майдану, роздивляючись фото та виставку у бібліотеці «Герої Небесної сотні».

Учні школи усвідомили, що «Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців, а також шанс, щоб побудувати мирну і процвітаючу державу!

$IMAGE5$

Переглядів: 43 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0