Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 23:37

Головна » 2018 » Грудень » 11 » ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» ФІНІШУВАЛА
ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» ФІНІШУВАЛА

25 листопада учні та педагогічні працівники  долучилися до проведення щорічної акції «16 днів проти насильства». Організатори Дюлай С.М., практичний психолог, класні керівники 1-9 класів - ініціювали проведення акції "16 днів проти насильства" для того, щоб привернути увагу учнівської та батьківської громади до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Під керівництвом  практичного психолога Дюлай С.М., класних керівників учні 5-8 класів випустили інформаційний бюлетень «16 днів проти насильства», презентували пам’ятку «Як уникнути насилля?» та буклет «Я – проти насильства». Дюлай С.М. провела: опитування «Що я знаю про насильство?»,  лекцію «Ні насильству в сім'ї»; виховну годину « Мій улюблений світ - без насильства ». Виховну годину провела  у 5 класі класний керівник Жернакова Т.В. на тему «Я проти насильства».Учителі української мови та літератури  Рипкович Л.М. та Жернакова Т.В. провели  конкурс творів на тему «Щастя моєї сім’ї».Учитель зарубіжної літератури Безик Ж.В. написала твір з учнями 8 класу на тему «Протиставлення сили дружби та кохання проти світу насильства».Вихователями ГПД Сегеді А.М. та Лізанець В.В. були проведені бесіди  «Що таке насилля», «Ми проти насилля».

07 грудня  директором школи Ряшко В.М. було проведено загальношкільні батьківські збори на тему «Стилі виховання в родині»за В.О.Сухомлинським.  Учні початкових класів виготовили  квітки любові та надії. Під гаслом «Від миру в кожному домі – до миру в усьому світі».

Усі учасники акції «16 днів проти насильства» черговий раз висловили бажання: завжди і всюди залишатись толерантними та чуйними з оточуючими людьми.

Переглядів: 31 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »