Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 17.10.2018, 22:02

Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Всесвітній день тварин
Всесвітній день тварин

Чомусь багато хто називає  тварин нашими меншими  братами.Звичайно ж,    якщо врахувати той факт, що  тварини  в чомусь іноді можуть   бути більш кмітливі ніж ми, або ж для них навколишнє середовище     більш зрозуміле, ніж нам, то їх можна було б назвати нашими     старшими братами.

Статистика невблаганна: кожну годину з лиця нашої матінки Землі безповоротно зникають три види тварин. Навіть не віриться! Кожен день відходять в історію близько 70-ти видів флори і фауни нашої планети. Біологічне різноманіття Землі неухильно скорочується величезними темпами.

Ще в 1931-му році прихильники руху захисту природи, на Міжнародному конгресі, що проходив в італійській Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали установити щорічний Всесвітній день захисту тварин, який було прийнято відзначати 4-го жовтня. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.

Вже стало доброю традицією  в нашому освітньому закладі влаштовувати в цей день різноманітні  заходи на тему захисту природи і тварин нашої планети.  4 жовтня класними керівниками було проведено "уроки доброти":

1(клас) Тварини -наші друзі.(кл.кер.Русин.В.Ф.)

2(клас) Брати наші менші. (кл.кер.Ряшко ОМ)

3(клас) Мій пухнастий друг (кл.кер.Броді А.В.)

4 (клас) Правила догляду за домашніми тваринками (кл.кер.Гудачок Н.Ю)

5(клас) "Ми відповідальні за тих,кого приручили" (кл.кер.Жернакова Т.В.)

6(клас) Я пишаюсь своїм чотирилапим другом.(кл.кер.Безик Ж.В.)

7( клас) Етичне ставлення до тварин.(кл.кер.Суран-Молнар Г.О)

8 (клас) Злюбовю до фауни.(кл.кер.Попович М.М.)

9 (клас) Тварини і закон (кл.кер.)Вовчок М.П.

День тварин проводився з метою підвищення свідомості школярів щодо необхідності захисту  навколишнього середовища, а так само з метою підвищення активності у сфері захисту тварин, якої потребують не тільки тварини дикої природи, а й наші домашні улюбленці.

Переглядів: 17 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2018  »