Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 17.10.2018, 22:02

Головна » 2018 » Вересень » 26 » ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ В ГОЛУБИНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ
ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ В ГОЛУБИНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ В Голубинській ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

21 вересня в Голубинській загальноосвітній школі І-ІІ ст. відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного Дня миру. Уся школа була прикрашене голубами - символами миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба були прикріплені листівки, в яких звучало звернення до учасників АТО з подякою їм за мужність, побажання здоров’я, висловлення прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо всі хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими

Між учнями 5-9 класів проводився конкурс та кращу стіннівку "Ми – за мир!", у яких діти висвітлили своє бачення миру.

Педагог-організатор Рипкович Т.І. провела загальношкільний захід для учнів 1-9 класів «Ми за мир у всьому світі!»

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Такі акції та заходи дуже позитивно впливають на формування національної свідомості та патріотичного духу в дітей. У такий непростий для України час це надзвичайно важливо, тому учні закликають усіх не бути байдужими до питання миру, адже саме від нас залежить доля не тільки нашої країни, але й Європи, та усього світу.

Переглядів: 20 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »