Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.11.2018, 21:40

Головна » 2018 » Листопад » 4 » Тиждень знань з  безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з  безпеки життєдіяльності

Кожна   дитина   почуває себе   у безпеці  тоді,коли знає,              як   правильно діяти у певній ситуації.     Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки   життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент   знань  на  майбутнє.

Відповідно до плану роботи школи на 2018-2019 н.р.  та з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо запобігання травматизму; виховання поважного ставлення до безпеки людини; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі; підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності в період з 22.10 по 26.10.2018 р.  у школі проведено Тиждень знань з  безпеки життєдіяльності.

Проведенню тижня передувала велика підготовча робота: співбесіди з вчителями та класними керівниками, розроблення плану, оформлення виставок, стендів, буклетів.

Всі заплановані заходи у рамках Тижня пройшли організовано.

22 жовтня проведено прес інформування «Зробимо життя безпечним»      ( кл.керівники, вч.основ зд.)

Вчителем образотворчого мистецтва Рипкович Т.І. організовано виставку малюнків на тему «Вчимося берегти своє життя».

В шкільній бібліотеці протягом тижня діяла виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека дитини» (бібліотекар Безик Ж.В.)

Проведено виховні години «Основні правила поведінки під час подорожі в лісі» у 1кл.,( Гісем В.Ф., ) « Будь обережний з незнайомими людьми» у  2 кл., ( Ряшко О.М.),«Будь обережний з вогнем» у 3 кл.,( Броді А.В.), «Надзвичайні ситуації: гроза, буря, землетрус, повінь. Правила поведінки під час різних природних явищах» у 4 кл., «Правила дорожнього руху» у 5 кл.     ( Жернакова Т.В.), «Правила безпечного поводження з газом, газовими та електроприладами» у 8 кл.,( Попович М.М.). У 2,4 кл. Дюлай С.М. провела мультгодини «Безпека нашого життя». Змістовним було заняття з учнями 9 класу проведено  практичним психологом Дюлай С.М.  «Що таке стрес, як з ним боротися».

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів Голубинської  школи.

Переглядів: 25 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »