Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 23:40

Головна » 2018 » Грудень » 15 » ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА
ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА

У рамках тижня правових знань всі заходи було спрямовано на розгляд питань дотримання основних положень Конституції України, захисту прав дитини, формування у дітей поваги до України та символів держави, на поліпшення громадянського та патріотичного виховання.

У закладі освіти пройшла  зустріч з працівниками правоохоронних та правозахисних органів. Начальником  служби у справах дітей Полянич А.І. та  головним  спеціалістом  служби у справах дітей Куля Л.В.

Учасники зустрічі  обговорили права та обов’язки   кожної дитини. Під час розмови учителі, дирекція школи  та учні піднімали питання щодо мобільних телефонів у закладі освіти, насилля в учнівському середовищі, виїзд батьків на заробітки за кордон, поведінка учнів під час навчально-виховного процесу. Здобувачам освіти Антоніна Іванівна також нагадала про їхні права, обов’язки, відповідальність у разі вчинення ними правопорушень кримінального чи адміністративного характеру. Розповіла  учням, як попередити насильство у сім’ї, обговорила з неповнолітніми питання соціального захисту та надання психологічної підтримки.

Протягом тижня класними керівниками було проведено виховні години, бесіди, тренінги, лекції, диспути на певну тематику.

Написання диктанту учителями української мови та літератури Рипкович Л.М. та Жернаковою Т.В. на тему «Всесвітня декларація прав дитини»( 5 - 9 кл.); проведений  Всеукраїнський урок « Права людини» ( уч. правознавства Вовчок М.П., класні керівники 5-9 кл.); Бесіда «Мої права і обов’язки»,1 кл.( Гісем В.Ф.); Подорож до країни правової освіти « Великі права маленької дитини»,2 кл. (Ряшко О.М.);Виховна година « Пустощі і кримінальна відповідальність»,3 кл. (Молнар О.С.); Виховна година «Знай свої права та обов’язки»,4 кл.(Гудачок Н.Ю.); Бесіда «Я маю право знати свої права»,5 кл.(Жернакова Т.В.); Урок-тренінг « Підлітки мають знати свої права»,6 кл.( Безик Ж.В.); Круглий стіл « Знай свої права та поважай права інших»,7 кл.( Суран-Молнар Г.О.);Виховний захід «Права дитини», 5-7 кл.(Вовчок М. П.) ; Виховна година « Виконуй обов’язки, поважай правопорядок і закон»,8 кл.(Русин Н. Ю.).

Індивідуальна робота проведена з учнями, які  потребують особливої уваги. Психолог Дюлай С.М. провела з учнями бесіду та анкетування «Діти і протиправна поведінка».

З метою дослідження обізнаності прав дитини ми звернулися до дітей з проханням дати відповідь на запитання анкети. Здебільшого учні обізнані про свої права та обов’язки, але не завжди їх виконують.

Під час обговорення діти усвідомили, що кожна людина – це особлива і неповторна особистість, яка має сама визначати своє місце в житті й реалізовувати свої здібності.

Переглядів: 35 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »