Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 17:05

Головна » 2018 » Квітень » 28 » Тиждень географії
Тиждень географії

З 23 по 27 квітня в освітньому закладі проведено тиждень географії.

Адже добре організована,цікава різноманітна позакласна робота з предмету –це одна з найефективніших заходів пробудження й підтримки школярів інтересу до географії.

Конкурси знавців географії,вікторини,інтелектуальні географічні ігри,розв’язування кросвордів, позакласні заходи, пізнавально-розважальна гра,відео презентації,конкурси, відкритий урок, виставка тематичних газет та плакатів – це далеко не всі заходи , які були проведені під час тижня географії. Перед початком тижня на видному місці в коридорі ІІ поверху були вивішені естетично оформлений план проведення та тематичні газети . Цікавими та змістовними були стіннівки ; «Сім чудес України», «Навколо світу», «Туристичні стежки» , «Знайди помилку на адміністративній карті України». На кожен день тижня були заплановані конкретні заходи. Розпочався він із загальношкільної лінійки. А потім відбулося шкільне свято «День Землі». Цей захід сприяв вихованню в школярів любові та бережного ставлення до природи Землі,України, рідного краю,розвивав уміння дітей слухати й розуміти природу і себе в ній,стимулював творчість,дослідницькі уміння міркувати і робити особливі оригінальні висновки. Педагог підготував презентацію, учні виконували пісні про Землю , про брутальне ставлення людей до оточуючого середовища,читати вірші. Свято пройшло на високому методичному рівні з використанням ІКТ.

У вівторок відбулася виставка «Старим речам – нове життя». Найбільш оригінальні вироби були представлені учнями п’ятого та шостого класів. Школярі показали свою творчість та креативність. В цей же день з учнями шостого класу вчитель географії Ряшко В.М. провела узагальнюючий урок по темі «Водиця - усьому цариця». Урок проведений у ігровій формі і сприяв узагальненню та систематизації знань школярів по темі «Гідросфера», удосконаленню вміння орієнтуватись в потоці географічної інформації, розвитку творчих здібностей, геопросторовому мисленню, розумінню значення людини та їх діяльності для довкілля.

Не менш насиченою була і середа. В цей день з учнями сьомого класу була проведена географічна гра «Мандруємо материками». В ігровій формі Віра Михайлівна перевірила знання учнів, створила умови для розвитку винахідливості, уяви, акторських здібностей, дала можливість виявити спритність, почуття гумору. Захід сприяв також зміцненні класного колективу на основі спільної діяльності й співпереживання за свою команду. Географічна гра «Переправа» проведена учнями 8-9 класів Вона сприяла поглибленню учнівських полікультурних компетенцій, вихованню філософських переконань щодо нерозривності природних зв’язків, ідей сталого розвитку в суспільстві. Ці заходи сприяли покращенню засвоєння навчальної програми. Дуже багато цікавого та нового дізнались п’ятикласники під час проведення топонімічного заходу, присв’яченого назвам населених пунктів Свалявського району.У формі презентацій восьмикласники Безик М. та Левко Є. розповіли про науку топонімічну та пояснювали назви сіл нашого району. Вдало пройшов географічний турнір

« Відкриваємо на суші і воді». Найбільш насиченою була п’ятниця. З метою розвитку пізнавального інтересу до географічної науки , інтелектуальних здібностей учнів 7-9 класів проведена гра «Найрозумніший». Переможцями стали Михайлюк Михайло -9 клас та Безик Мар’яна -8 клас. Це і не дивно. Адже ці учні були переможцями обласних олімпіад з географії (Михайлюк М. -І місце, Безик М.-ІІ місце). В цей день переглянута відеопрезентація з учнями 5-6 класів «Сім чудес світу, України,Закарпаття». Одним з найоригінальнійших заходів став конкурс «Еко-стиль». Дівчата презентували одяг в номінаціях «Урбанія», «Вінтаж», «Натурель».

Для подальшого здійснення виховання любові до географії визначення учнів у яких інтерес до предмета вже сформувався, привернення уваги тих школярів які географію не знають і цікавляться нею мало, розширення знань учнів у різних ділянках цієї науки

Переглядів: 48 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »