Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.06.2018, 11:33

Головна » 2018 » Квітень » 24 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

План проведення тижня англійської мови

Назва

Клас

Понеділок

16.04.2018.

Відкриття тижня англійської мови.

Оголошення плану проведення тижня англійської мови.

Виставка стінгазет на тему:

“ItstimetolearnEnglish”

5-9

17.04.2018.

Презентація на тему

«Великобританія.

Минуле і сучасність»

18.04.2018.

Урок-конкурс

WeloveEnglish

19.04.2018.

Вікторина

«Знавці англійської мови»

П’ятниця

20.04.2018.

Урочиста лінійка.

Декламування уривку з «Гамлет».

Підведення підсумків та закриття тижня англійської мови.

5-9

В період 16. 04 по 20.04. 2018 р. у Голубинській ЗОШ І-ІІ ст. учителем англійської мови Попович М.М. було проведено предметний тиждень англійської мови.

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей.

діння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу.

У понеділок учні 5-9 класів взяли участь у виставці стінгазет на тему: ‘It’s time to learn English’. Роботи школярів були розміщені у коридорі школи. Найактивнішими учасниками виставки стінгазет були учні 6 класу. Метою заходу було навчити учнів створювати малюнки та стінгазети, використовуючи вивчений лексичний матеріал в писемному мовленні.

У вівторок було проведено презентацію на тему «Великобританія. Минуле і сучасність» серед учнів 9 класу. В цілому, 9 клас показав себе як пасивний учасник тижня англійської мови. Мета заходу - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, навчити учнів працювати з додатковою літературою,а також формувати навички самостійного навчання та навчання протягом всього життя.

У середу відбувся урок-конкурсу 7 клас під назвою «We love English». Учні працювали у групах. Для позакласного заходу були використані такі типи завдань, як з’єднай, скажи, покажи, розтав у правильній послідовності та завдання мозкового штурму. Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, логічного мислення та пам'яті, а також розвиток комунікативних навичок іноземної мови.

У четвер була проведена вікторина «Знавці англійської мови» серед учнів 6 класу. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності школярів за допомогою вікторини. Діти із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою завданнь учні вдосконалювали навички аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. Крім того, школярі навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була досягнута.

У п’ятницю була проведена урочиста лінійка для завершення тижня англійської мови. Учні 7-9 класів декламували уривок з п’єси Вільяма Шекспіра «Гамлет» на англійській, російській та українській мові. Учень 7 класу розповів цікаві факти про Великобританію.

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в школярів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в дітей інтерес до творчості, логічного мислення та пам'яті.

Мета була досягнута, адже вихованці отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах та виступах.

Найактивнішими у проведені тижня англійської мови проявили себе учні 6 і 7 класів.

Категорія: Гостинна книга | Переглядів: 41 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »