Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 18.09.2018, 21:22

Головна » 2018 » Квітень » 22 » Профорієнтаційна робота з учнями 8-9 класів
Профорієнтаційна робота з учнями 8-9 класів

Зустріч з працівником Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, Галас І.В.

19 квітня 2018 року в Голубинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася зустріч з працівником служби зайнятості Галас І.В., спеціалістом з профорієнтаційного віддлілу активної підтримки безробітних.

Вона провела бесіду з учнями 8, 9 кл., акцентувала увагу на правильному виборі професії, її значущості, ознайомила учнів з актуальними і наявними професіями на ринку праці в нашому регіоні.

Скільки професій на світі існує? Хто возить, хто вчить, хто літає, хто будує… Професія кожного варта пошани. Ким же стати?

Сьогоднішнім учням часто спадає на думку – а ким вони стануть у майбутньому? І нехай поки що їхні думки не серйозні, однак діти знають, що треба вчитися уже зараз, щоб в майбутньому мати змогу отримати таку професію, яка б їм подобалася, припала до душі, дозволяла прогодувати себе та свої майбутні родини.

Професія – це рід трудової діяльності, що вимагає певної підготовки і, звичайно, матеріально забезпечує існування. Світ професій – величезний, їх понад 40 тисяч, причому щороку з’являється близько п’ятсот нових і стільки ж зникає або видозмінюється. Обираючи для себе фах, молода людина враховує, аби спеціальність була актуальною не тільки сьогодні, а й через 10-20 років. Це називається стабільністю попиту на професію.

Профконсультант центру зайнятості Ірина Василівна повідомила учням про те, що обираючи фах, слід пам’ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів та здібностей, стану здоров’я, особистих та громадських інтересів.

Під час профорієнтаційного уроку зі школярами обговорила поняття «ринок праці», технології успішних дій на ньому, що у майбутньому вплине на реалізацію професійних намірів молодих людей, обґрунтованість професійного вибору в умовах ринку праці, що швидко змінюється.

З метою формування мотивації учнів до обрання професій, актуальних на сучасному ринку праці, випускників поінформувала про актуальні професії, їх особливості та вимоги до робітників.

Підводячи підсумок зустрічі, спеціаліст центру зайнятості зазначила, що працевлаштування молодих людей, допомога в соціальній адаптації на ринку праці стає найважливішим завданням як держави, так і суспільства.

Категорія: Гостинна книга | Переглядів: 25 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »