Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.11.2018, 21:45

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Перший дзвінок
Перший дзвінок

ПОЧАТОК НОВОГО 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Хай буде всім нам день оцей, як свято,

Хай буде щастя в серці у батьків.

Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий

Хай буде радість вищою від слів!

Свято Першого дзвоника - це особливе свято!Воно об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. У цьому навчальному році школа гостинно відкрила двері для допитливих і непосидючих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Винуватців  свята привела на лінійку перша вчителька Віра  Федорівна  Гісем. Вони із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах.

Директор школи В .М. Ряшко привітала учнів із початком навчального року. Вона, зокрема, сказала, що навчальний рік для вчителів і учнів, це як посівна для хлібороба, який сіє зерно, щоб зібрати врожай, учитель же сіє знання, мудрість, щирість, доброту, взаємоповагу у своїх вихованців, які будуватимуть вільну і  незалежну Україну.

Зі словами вітання до присутніх звернулася секретар  сільської  ради  Попович О. Ю.. Вона побажала учням  міцного здоров’я, активних шкільних  буднів, вирости достойними громадянами неньки – України.

І ось настала довгоочікувана мить. Пролунав перший дзвінок і покликав учнів за парти на їх незабутній перший урок. А для того, щоб цей урок справді запам’ятався школярам, класним  керівникам  довелося добре попрацювати, продумати кожну деталь.

Креативно  до  підготовки  першого  уроку  підійшла  вчителька  1 класу  Гісем  В. Ф. Після  того як  пролунав  дзвінок, першокласники  разом  з  учителькою  та  аніматорами  святкували   День  народження  класу. Вони  знайомилися , гралися. виконували  невеличкі  творчі  завдання.

Класний керівник 4 класу Гудачок  Н. Ю. провела перший урок на тему «Я люблю  Україну». Вчителька спрямувала урок на виховання у школярів патріотичних почуттів, прагнення жити у  мирній Україні, захищати її та своє майбутнє. Незабутні враження у серцях дітей залишили й перші уроки інших педагогів школи на  такі  теми:  «Україна  на  карті Європи» (2 кл. – Ряшко  О. М.),«Діти  об'єднують  Україну» (3 кл. – Плоскіна  А. М.),«Хочемо, щоб усі жили у мирі»(5 кл. -  Жернакова  Т. В.), « Я громадянин  України. Україна – держава європейська» (6кл. –Безик  Ж.В.), «Мій  рідний  край - моя Україна» (7 кл. – Суран  Г.О.) , « Українці – європейська  нація»( 8 кл. -Попович  М.М.), «Ми діти  твої, Україно!»(9 кл. - Вовчок  М. П.).

Старанно підібрані яскраві ілюстрації, мультимедійні презентації, поезії, музичний супровід, щире і натхненне слово вчителя сприяли формуванню у вихованців почуття гордості за свій народ, за свою країну. Вчителі намагались донести до учнів, що саме завдяки незламній відданості Батьківщині український народ зможе будувати незалежну демократичну державу і жити в мирі.

Переглядів: 40 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »