Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 18.09.2018, 21:22

Перший дзвінок

ПОЧАТОК НОВОГО 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Картинки по запросу картинки 1 вересня день знань

3 вересня Голубинська ЗОШ І-ІІ ступенів розпочала навчальний рік загальношкільним святом «Країна дитячих мрій. Цього року усі першокласники країни прийшли до Нової української школи – безмежної Країни дитячих мрій, доброти, сміху, радості, із казковими мріями та веселими пригодами. Сьогодні особливий день у житті нашої держави. Він пройнятий ідеями добра та єдності поколінь. Щороку на зміну одним учням приходять інші. І так, поступово, змінюється обличчя нашої рідної школи. Радість традиційного свята сьогодні разом з нами розділили гості нашої школи: секретар сільської ради Попович Оксана Юріївна, яка виголосила слова щирих побажань. Директор школи Ряшко Віра Михайлівна подякувала батькам, учителям за підготовку школи до навчального року, привітала всіх зі святом, побажала натхнення та успіхів в усіх починаннях.

Хвилюючим моментом був виступ наших наймолодших учнів. Вони впевнено розказали, ким хочуть стати в майбутньому, розвеселивши всіх присутніх на заході.

Першокласники Принц Анастасія та Приймич Яник надали почесний Перший дзвінок, сповістивши про те, що з цього моменту починається новий етап в їхньому житті.

Після завершення свята учні розійшлися в класні приміщення на перший урок класного керівника. Діти пригадали свій відпочинок, помріяли про майбутнє, розповіли про рідну Україну.

Ще раз щиро вітаємо усіх з початком нового навчального року. Нехай Бог помагає в усіх звершеннях. Наснаги, творчості, удачі.

Переглядів: 22 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »