Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.11.2018, 21:44

Головна » 2018 » Травень » 2 » ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СВАЛЯВСЬКОМУ ТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СВАЛЯВСЬКОМУ ТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

З метою профорієнтації учні 9-го класу Голубинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів побували на святкуванні Дня відкритих дверей у Свалявському технічному коледжі.

27 квітня в Свалявському технічному коледжі відбулося урочисте свято – День відкритих дверей. Ця подія для коледжу вже є традиційною.

Запрошені школярі мали змогу ознайомитися з виставкою досягнень коледжу в різних галузях та порозмовляти з представниками відповідних циклових комісій. Творчий підхід до виставки дав змогу майбутнім абітурієнтам переконатися, що СТК дійсно заслуговує уваги і в ньому варто навчатися та розвиватися як особистість.

Також була можливість ознайомитися з аудиторіями та лабораторіями коледжу, чудовим читальним залом, спортзалом, актовим залом та комп’ютерними класами.

Після цього гості були запрошені до актової зали, де на них чекала святкова програма. Зі словами привітання виступив директор Свалявського технічного коледжу НУХТ, кандидат технічних наук – Йовбак Василь Дмитрович, заступник голови районної ради – Стегура Клара Олександрівна, заступник голови Свалявської РДА – Русин Василь Павлович та керівник Свалявської філії центру зайнятості – Ганна Євгенівна Івановчик. В своїй промові вони акцентували увагу на значенні СТК, його міжнародній співпраці та активній діяльності не лише на теренах Закарпаття, але і всієї України.

Всі присутні були запрошені до вступу в СТК.

Далі розпочалася безпосередньо святкова програма.

Переглядів: 42 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »