Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.05.2018, 04:19

Головна » 2018 » Травень » 9 » День Перемоги!
День Перемоги!

На початку травня у всіх закладах освіти проходять уроки мужності, мітинги пам’яті, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Так, напередодні Дня Перемоги, 8 травня в Голубинській загальноосвітній школі відбулась концертна програма «Вклонися людино, високим могилам!»

Гімном України та словами вдячності дорогим ветеранам розпочався мітинг Пам’яті. До цієї програми були залучені учні 3-7 класів. Школярі старанно готувалися до свята Великої перемоги. Хвилиною мовчання вихованці школи та гості свята вшанували пам'ять загиблих, які полягли на полях Другої Світової війни, фронтовиків і ветеранів, які не дожили до сьогоднішнього дня, а також воїнів, загиблих в зоні АТО. До сліз пройняв присутніх виступ учня 5- класу Ахмедова Андрія. Урочистою ходою пройшли школярі 7 класу та поклали квіти до обеліску загиблих воїнів односельчан .

Учні 9 класу під керівництвом класного керівника Молнар М.В. відвідали Свалявський історичний музей, де ознайомилися з історією визволення Сваляви та Свалявського району від німецько - фашистських загарбників. Школярі 9 класу провідали нашого ветерана Лебовича Юрія Миколайовича.

В історичному відділі музею учні  побачили архівні та ілюстративно-допоміжні матеріали, фотодокументи, які висвітлюють історію міста і району та розповідають про відомих місцевих культурних діячів.

Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам щасливе сьогодення. Наш обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній землі.

Переглядів: 23 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 1.0/1
«  Травень 2018  »