Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.05.2018, 04:23

Головна » 2018 » Березень » 15 » 79-річниця Карпатської України
79-річниця Карпатської України

Україна 1938-1939р. доленосна подія в житті всього українського народу. Невеликому Закарпатському краю судилось відіграти вагому роль в історії всього українського народу. Карпатська Україна як держава проіснувала недовго, проте заявила світові про волелюбність українського народу. Підтвердила, що Закарпаття є українською землею, а українці цього краю – невід’ємною частиною великої української нації.

15 березня в Голубинській загальноосвітній школі відзначили 79-річницю проголошення Карпатської України.

З цією метою було проведено ряд заходів. Так, класний керівник 1 класу провела урок-екскурсію на тему «Моя Карпатська Україна». А в 2 класі проводилась бесіда з учнями на тему «Слава Героям Карпатської України». Класний керівник 3 класу провела з учнями інформаційну хвилинку на тему « Карпатська Україна – яскрава і трагічна сторінка Української історії». З учнями 4 класу проводилась година спілкування «Карпатська Україна – чарівна перлина землі».

Вихователі ГПД провели з учнями інформаційні хвилинки на тему «Держава - Карпатська Україна», «Щастя і горе Карпатської України». З учнями 5 класу класний керівник провела виховну годину «Історія Карпатської України». В 6 класі пройшла виховна година «Карпатська Україна. Історія її творення». Класний керівник 7 класу разом з педагог-організатором провели бесіду з презентацією «79 – річниця проголошення Карпатської України». Учитель історії провела з учнями 8 класу виховну годину за темою «Августин Волошин –президент Карпатської України». Класний керівник 9-го класу прочитала лекцію на тему "Карпатська Україна та сьогодення» .

Бібліотекар школи організувала книжково-тематичну виставку матеріалів про Карпатську Україну  та провела бібліотечне заняття «Моя Карпатська Україно, найкраща квітка на землі».

Під час проведення цих заходів учні дізналися багато цікавого про події, пов’язані з проголошенням Карпатської України (1938-1939 р.) та президента Карпатської України А. Волошина. Учком під керівництвом педагог-організатора випустили стінгазету «Події Карпатської України». Всі класи вшанували пам`ять героїв, що віддали життя за Карпатську Україну, хвилиною мовчання.

Категорія: Гостинна книга | Переглядів: 41 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »