Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 17:38

Головна » 2018 » Грудень » 1 » 1 грудня – День боротьби зі СНІДом
1 грудня – День боротьби зі СНІДом

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи у Голубинській  ЗОШ І-ІІ ст. Заходи розпочались із того, що кожен учень та педагогічні працівники  мали змогу прикріпити червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом, і висловити свою надію на майбутнє без СНІДу.

Основним  дійством став виховний захід –  «Знати сьогодні, щоб жити завтра», яке організувала  та провела практичний психолог  Дюлай С.М. Учасниками заходу були учні 5-9 класів та вчителі. Ведучі донесли інформацію про ВІЛ та СНІД, проте,  як саме  вірус  потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а  також про  умови, за яких інфекція не передається. До уваги  глядачів декламувались вірші, були продемонстровані   презентації «Хронологія захворюваності на СНІД»,        « Знамениті люди, які померли від СНІДу». З великим інтересом учні слухали лікаря  Голубинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сабадоша М.І., який закликав молодь вести здоровий спосіб життя, розповів про шляхи інфікування ВІЛ, симптоми, лікування та профілактику захворювання на СНІД, дав стислий огляд епідемічної ситуації з ВІЛ\СНІДу в Україні.

Протягом усього заходу ведучі наголошували на  необхідності кожної людини усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної недуги, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю. А на завершення учні виконали пісню «Ми всі люди на Землі», яка  ще раз підтвердила, що тільки від нас самих, від нашого розуміння ризику, нашої поведінки залежить наше здоров'я.
Підсумки  підвела  директор школи Ряшко В.М., яка подякувала організаторам та виступаючим за цікавий і змістовний захід, та звернувшись до учнів, закликала їх бути обережними, бо небезпека скрізь, а також побажала їм бути здоровими і, щоб   ця жахлива хвороба ніколи їх не торкнулась.

Учні 7-9 класів працювали над проектом «Твій життєвий вибір», підготували реферати та презентації.  Серед учнів 5-7 класів було проведено конкурс плакатів « Скажемо СНІДу – НІ !», де перше місце посіли учні  5 класу ( кл.керівник Жернакова Т.В.)

Такі заходи  допомагають старшокласникам усвідомити  всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти  себе від цього страшного захворювання,  зробити правильний вибір у житті.

Переглядів: 11 | Додав: Голуб404 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »