Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.06.2018, 11:39

ГОЛУБИНСЬКОЇ ЗОШІ-ІІ СТУПЕНІВ
Свалявського району
Закарпатської області

БУВ ЗАСНОВАНИЙ У 1971 РОЦІ БЕЗИК МАРГАРИТОЮ ІВАНІВНОЮ ЯК МУЗЕЙ БОЙОВОЇСЛАВИ. МАРГАРИТА ІВАНІВНА КЕРУВАЛА ЗАГОНОМ ЧЕРВОНИХ СЛІДОПИТІВ.

ІСТОРИКО- КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
ГОЛУБИНСЬКОЇ ЗОШІ-ІІ СТУПЕНІВ
Свалявського району
Закарпатської області

Зараз у музею діють такі відділи:
- Історія і краєзнавство села Голубине

- Розвиток освіти в селі Голубиному

- Історія мінеральних джерел та оздоровниць околиці села Голубине

- Відділ бойової слави

У 2017-2018 навчальному році робота шкільного музею проводиться відповідно до річного плану роботи школи.Вона була спрямована на виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості та базувалася на традиціях і звичаях українського народу,вивченні його історичної та культурної спадщини,формування творчої особистості,розвитку здібностей та інтересів учнів,зміцнення матеріальної бази та поповнення музейних експонатів.
Робота шкільного історико - краєзнавчого музею проводиться згідно гуртка «Музейна справа» з учнями 5 класу.
З початку навчального року проводилась наступна робота:
- участь у Всеукраїнському конкурсі «Мій рідний край-моя Україна»(номінація –етнографія..Була представлена робота учнів-гуртківців «Вишивання і ткацтво у селі Голубиному»)-вересень

-участь у конкурсі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
«Моя Батьківщина Україна»
«Моя Карпатська Україно, найкраща квітка на землі…»

(номінація «Карпатська Україна» - роботу під керівництвом Безик Жанни Василівни виконала учениця 9 класу Молнар Юліанна)
Протягом І семестру з учнями школи було проведено тематичні екскурсії по відділу Бойової слави(до річниці визволення с. Голубине)

Проведено тематичну екскурсію для учнів 2-3 класів по відділам музею(загальне ознайомлення)

Важливим досягненням в роботі музею було зібрання усних,письмових і фотоматеріалів з історії школи і села,

Залишається актуальною проблема надходження цікавих і рідкісних експонатів .
Робота шкільного історико-краєзнавчого музею працює над продовженням поповнення матеріалу «Книга пам’яті» та над оформленням матеріалів про героїв Небесної сотні

«  Червень 2018  »