Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.11.2018, 21:43

Робота з батьками

Правовий порадник  для батьків   -   /_tbkp/pravovijporadnikdljabatkiv.ppt.rar

Загальношкільні батьківські збори

24  листопада 2017 р. у Голубинській загальноосвітній школі І – ІІ ст. пройшли загальношкільні батьківські збори на тему ««Чому дитина стає «чужою»: як досягти взаєморозуміння».

Основою метою батьківських зборів було сприяння формуванню культуриспілкування батьків і дітей в процесісоціалізації, а основним завданнямбатьківських зборів було:

• допомогти батькам у виборі методів і засобіввиховання власних дітей;

• сприяти формуванню культури спілкуваннябатьків і дітей;

• тренувати комунікативні вміння батьків.

Директор школи – Ряшко В.М.  у своєму виступі розповіла присутнім про те, чому дитина стає чужою в сім’ї, як потрібно досягти взаєморозуміння. Необхідно   формувати культуру спілкування в сім’ї, правильно обирати методи і засоби виховання власних дітей, пам’ятати, що хоча ми всі дуже різні, але нас об’єднує одне – діти.

Під час підведення підсумків батьківських зборів  батьки отримали пам’ятки для батьків, а Віра Михайлівна побажала щоб ці правила, вивірені життям, допоможуть  у вихованні дитини, у налагодженні добрих взаємовідносин з ним, у зміцненні Вашого авторитету, взаємної поваги і любові.

«  Листопад 2018  »