Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 21.07.2018, 14:47

Педагогічний колектив

Проблемне питання школи

Формування комунікаційно-компетентної особистості шляхом провадження іноваційних навчально-виховних технологій
Наш педагогічний колектив

Освітній процес забезпечують 20 педагогів, з них мають кваліфікацію:

звання "Заслужений учитель України”-1

звання "Вчитель - методист" - 4

звання "Старший учитель" - 4

спеціаліст вищої категорії - 11

спеціаліст I категорії – 1

спеціаліст IІ категорії – 1

спеціаліст - 2

11 тарифний розряд – 3

10 тарифний розряд 2

CПИСКИ ВЧИТЕЛІВ 2017-2018 : http://holubshkola.ucoz.ua/_tbkp/cpiski_vchiteliv2017-2018.xls

Ряшко Віра Михайлівна - учитель географії
МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЮ:
“Система краєзнавчої роботи в процесі викладання географії та в позаурочній роботі”

Педагогічне кредо: «Творчість – рушійна сила, яка підтримує в нас життя».

Дюлай Світлана Михайлівна -  психолог

ПСИХОЛОГІЧНЕ КРЕДО

"... Людська мудрість,яку я намагаюся збагнути,полягає в тому,щоб приймати всіх такими,якими вони є,і не вимагати від інших того,що тобі здається правильним і ідеальним".

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЮ:

" Психологічні аспекти готовності дітей до шкільного навчання".

Основна мета:

1.Створення умов для розвитку і саморозвитку учня,формування позитивної я-концепції.

2.Забезпечення психологічного супроводу вчителя у навчально - виховному процесі.

МОЛНАР    МАРІЯ    ВАСИЛІВНА - учитель математики
"Щоб бути хорошим викладачем,необхідно любити те,що викладаєш і тих, кому викладаєш."                                                                                                                                               В. О. Ключевський                                               Педагогічне кредо :«Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

ТЕМА  ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ :

«Розвиток кожного учня як особистості через диференційоване навчання та інтерактивні методи і форми роботи на уроках математики. Впровадження сучасних ІКТ навчання математики з метою розвитку ключових компетенцій учнів».

ТВОРЧЕ КРЕДО:

«Щоб дати учневі іскорку світла, учителю треба виховувати у собі сонце».

ПОПОВИЧ ГАННА ВАСИЛІВНА - учитель української мови та літератури

ТЕМА  ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ : « Упровадження сучасних освітніх технологій на уроках та позакласних заходів із української мови та літератури»

Безик Жанна Василівна -  учитель зарубіжної  літератури

ТЕМА ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ «Розвиток творчих здібностей на уроках зарубіжної літератури за допомогою інноваційних методів та прийомів»