Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 23:57

Голубинська загальноосвітня школа I-II ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Гостинна книга [50]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0

Олімпіади

           

 Рейтинг ЗЗСО у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 

     

                 Призери районних олімпіад з базових дисциплін

                                          за 2018 – 2019 н.р.

 

з/п

Місце

Прізвище, ім’я учня

Учитель

Клас

Назва предмету

1

І місце

Безик Мар’яна

уч. Ряшко В.М.

9

Географія

 

2

І місце

Безик Мар’яна

 уч. Суран-Молнар Г.О.

9

Біологія

3

І місце

Безик Мар’яна

уч. Жернакова Т.В.

9

Українська мова і література

4

І місце

Безик Мар’яна

 уч. Русин О.М.

9

Математика

 

5

І місце

Гісем Марія-Магдалина

 уч. Ковач М.Г.

 

8

Трудове навчання (технології)

6

ІІ місце

Лакатош Михайло

уч. Ряшко В.М.

8

Географія

 

7

ІІ місце

Левко Євгенія

уч. Ряшко В.М.

9

Географія

 

8

ІІ місце

Савко Марія

уч. Ряшко В.М.

9

Географія

 

9

ІІ місце

Варга Вікторія

 уч. Суран-Молнар Г.О.

7

Хімія

10

ІІІ місце

Савко Марія

 

уч. Вовчок М.П.

 

9

Історія

 

11

ІІІ місце

Лакатош Михайло

 

 уч. Ковач М.Г.

 

8

Фізика

12

ІІІ місце

Безик Мар’яна

уч. Ковач М.Г.

9

Фізика

 

13

ІІІ місце

Варга Вікторія

уч. Русин О.М

7

Математика

 

14

ІІІ місце

Левко Євгенія

 

 уч. Ковач М.Г.

 

9

Трудове навчання (технології)

 

Призери районних олімпіад з базових дисциплін за 2017 – 2018 н.р.   

№ п/п   Прізвище, ім’я по – батькові учня Клас      Назва предмету Місце    Вчитель
1. Михайлюк Михайло    9  Географія    І Ряшко В.М.
2.  Безик Мар’яна  8  Географія   І Ряшко В.М.
3.  Левко Євгенія    8 Трудове    І  Ковач М.Г
4.  Левко Євгенія    8  Географія   ІІ Ряшко В.М.
5. Безик Мар’яна  8  Історія   ІІ  Вовчок М.П.
6. Безик Мар’яна  8  Фізика       ІІ  Ковач М.Г
7. Безик Мар’яна  8   Біологія    ІІ Суран  Г.О.
8. Безик Мар’яна  8 Математика ІІ  Русин О.М.
9.   Михайлюк Михайло    9 Правознавство   ІІ  Вовчок М.П.
10.  Молнар Юліанна      9 Математика ІІІ  Молнар М.В.
11.  Молнар Юліанна 9 Біологія   ІІІ Суран  Г.О.
12.  Безик Мар’яна  8  Хімія    ІІІ Суран  Г.О.
13. Русин Олександр  9 Інформатика  ІІІ  Молнар М.В.

 

Призери обласної олімпіади з географії:

Михайлюк  Михайло     9 клас        І  місце

 Безик Мар’яна                   8 клас        ІІ місце

        

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса

Copyright MyCorp © 2019