Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 23:37

pro_adaptacijnij_period_nush.zip

ja_ljublju_svoju_krajinu.docx

ja_ljublju_svoju_krajinu.pdf

Тема 17 тижня «Світ захоплень»

Вивчаючи різноманітність рослин учні 1 класу  класифікують  рослини за групами: трав’янисті  рослини, кущі, дерева. Вони  ведуть спостереження за сходами пшениці, ростом квасолі. Охоче на уроках розгадують ребуси, розшифровують назви рослин.

16 тиждень " Зимові свята"

До Нового року  школярі виготовляли витинанки-сніжинки, розучували щедрівки, колядки. Здобувачі освіти розширили знання про зимові свята: Різдво Христово , Водохреща та ознайомилися з традиціями святкування.

15 тиждень "Подорожуємо в часі"

На уроці « Я досліджую світ» (математика в інтегрованому курсі) учні 1 класу здійснили цікаву подорож до палацу семи гномів. Учні навчалися орієнтуватися в часі за годинником, закріпили назви днів тижня, вдосконалювати навички обчислення в межах 10. Здобувачі освіти розвивали вміння здійснювати вимірювання довжин сторін геометричних фігур та інтерес до пізнання навколишнього світу.

14 ТИЖДЕНЬ «ТАЄМНИЦІ КОСМОСУ»

На уроці «Я досліджую світ» ( математика в інтегрованому курсі) гра «Зорепад». Учні вчились розрізняти геометричні фігури.

Тема тижня "Зима"

Зима – це чудова пора року! Перший сніг, родинні свята, колядки, цукерки та подарунки. Вона дарує нам багато щастя і радості. Незважаючи на холоди, завжди можна проводити час з користю. Так і в нашій школі невтомні ручки учнів працюють над виготовленням виробів із підручних матеріалів: тканини, ниток, кольорового паперу, мішковини.

Тема  тижня "Вода"

Практичний урок « Вітрячок з паперу»

Тема тижня " Мода"

Тема тижня «Ігри»

Кожного дня проводяться ранкові зустрічі, для того щоб підняти настрій у дітей, висловити побажання про  дружбу,  краще  згуртовувати                  колектив, щоб першокласники вживали в мові слова ввічливості.Протягом тижня вчителькою Гісем В.Ф.  було проведено ряд ігор, досліди  з магнітом, «Лимон, який  плаває»,  спостереження за змінами в    природі.

Кожен день цих першокласників починається не зі дзвінка, а з ранкового кола-вони діляться один з одним своїми враженнями та                                                 настроєм. Діти не сидять рядочком за партами, а теми, які вчитимуть у продовж тижня, обирають разом з учителькою. Вони –                                                       першопрохідці «нової школи». Протягом уроку діти вільні висловлювати і ділитися думками про те, що відбувається.

«  Січень 2019  »