Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.08.2019, 15:06

pro_adaptacijnij_period_nush.zip

ja_ljublju_svoju_krajinu.docx

ja_ljublju_svoju_krajinu.pdf

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

(Наказ МОН № 367 від 16.04.2018 року)

Список учнів, які зараховані до 1 класу 2019-2020 н.р.

33 тиждень

32 тиждень

31 тиждень

30 тиждень

29 тиждень

28 тиждень

27 тиждень

26 тиждень

Здобувачі освіти поглибили та розширили свої уявлення про домашніх улюбленців на предметі Я досліджую світ. Вони охоче  розповідали про домашніх тварин, їх особливості та догляд за ними. У першокласників розвивається спостережливість, допитливість та бережливе ставлення до тварин.

25 тиждень

На уроках  ЯДС першокласники вчаться дбати про своє здоров’я, розширюють уявлення про різноманітність їжі та правила її прийому.Вони закріплюють та вдосконалюють навички культурної поведінки за столом, самостійно сервірують його. Здобувачі освіти, щоб краще засвоїти правила поведінки за столом, виготовляли лепбуки.

На уроці я досліджую світ ( математика в інтеграції ) першокласники закріплювали, поглиблювали та розширювали знання про час. Вони     ознайомилися з різними видами годинників: квітковий, сонячний, водяний, механічний, електронний, атомний. Здобувачі освіти навчилися визначати    час за годинником, раціонально його використовувати.

21 тиждень

Цікаві і захоплюючі уроки з предмета я досліджую світ. Здобувачі освіти отримують знання, пізнаючи навколишній світ через спостереження, дослідження явищ природи, проведення дослідів та виконуючи різні практичні роботи. На одному з таких уроків школярі створили зайчика, застосовуючи техніку орігамі.

20 тиждень

Цікавий і різноманітний світ тварин

Учні 1 класу на уроках Я досліджую світ  вчаться класифікувати тварин на 4 основні групи: комахи, риби, птахи і звірі. Знають істотні ознаки кожної групи. Щоб краще засвоїти будову риб, учні виконували на уроці аплікацію «Риба – диво»

19 тиждень

На уроках я досліджую світ, вивчаючи різноманітність тваринного світу, першокласники навчилися групувати тварини за певними ознаками: дикі, хижі, свійські, птахи, звірі, комахи, риби. Вміють доводити, що тварини – живі організми, і вони спілкуються між собою. Із захопленням учні розгадують цікаві ребуси, загадки.

18 тиждень

Дивовижний і захоплюючий світ природи.Саме про нього багато цікавинок, легенд про рослини першокласники дізнаються на уроках  Я досліджую світ. Вони засвоїли будову рослин, навчилися розрізняти листяні та хвойні дерева, групувати  рослини  на дикорослі та культурні. На цих уроках вони ознайомилися з Червоною Книгою України та бережливим ставленням до природи.

17 тиждень

Вивчаючи різноманітність рослин учні 1 класу  класифікують  рослини за групами: трав’янисті  рослини, кущі, дерева. Вони  ведуть спостереження за сходами пшениці, ростом квасолі. Охоче на уроках розгадують ребуси, розшифровують назви рослин.

16 тиждень

До Нового року  школярі виготовляли витинанки-сніжинки, розучували щедрівки, колядки. Здобувачі освіти розширили знання про зимові свята: Різдво Христово , Водохреща та ознайомилися з традиціями святкування.

15 тиждень

На уроці « Я досліджую світ» (математика в інтегрованому курсі) учні 1 класу здійснили цікаву подорож до палацу семи гномів. Учні навчалися орієнтуватися в часі за годинником, закріпили назви днів тижня, вдосконалювати навички обчислення в межах 10. Здобувачі освіти розвивали вміння здійснювати вимірювання довжин сторін геометричних фігур та інтерес до пізнання навколишнього світу.

14 ТИЖДЕНЬ

На уроці «Я досліджую світ» ( математика в інтегрованому курсі) гра «Зорепад». Учні вчились розрізняти геометричні фігури.

Тема тижня "Зима"

Зима – це чудова пора року! Перший сніг, родинні свята, колядки, цукерки та подарунки. Вона дарує нам багато щастя і радості. Незважаючи на холоди, завжди можна проводити час з користю. Так і в нашій школі невтомні ручки учнів працюють над виготовленням виробів із підручних матеріалів: тканини, ниток, кольорового паперу, мішковини.

Тема  тижня "Вода"

Практичний урок « Вітрячок з паперу»

Тема тижня " Мода"

Тема тижня «Ігри»

Кожного дня проводяться ранкові зустрічі, для того щоб підняти настрій у дітей, висловити побажання про  дружбу,  краще  згуртовувати                  колектив, щоб першокласники вживали в мові слова ввічливості.Протягом тижня вчителькою Гісем В.Ф.  було проведено ряд ігор, досліди  з магнітом, «Лимон, який  плаває»,  спостереження за змінами в    природі.

Кожен день цих першокласників починається не зі дзвінка, а з ранкового кола-вони діляться один з одним своїми враженнями та                                                 настроєм. Діти не сидять рядочком за партами, а теми, які вчитимуть у продовж тижня, обирають разом з учителькою. Вони –                                                       першопрохідці «нової школи». Протягом уроку діти вільні висловлювати і ділитися думками про те, що відбувається.

«  Серпень 2019  »