Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.06.2018, 11:32

Голубинська загальноосвітня школа I-II ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Гостинна книга [49]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 45
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0

Конкурси

2017-2018 н.р. 

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

  1. Безик Мар’яна            8кл.    Укр.мова             ІІ місце              Попович Г.В.                                                                                                                                                                                                          2. Варга Вікторія            6кл.       Укр. мова        ІІІ  місце               Попович Г.В.

Всеукраїнський конкурс « Український сувенір», « Новорічна композиція»

   1. Мегела Рената            1кл.     Новорічна композиція      ІІІ місце                 Ряшко О.М.

    2. Мигович Руслан        8кл.   Новорічний малюнок           ІІІ  місце                Ковач М.Г.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості « Об’єднаймося ж брати українці»

    1. Левко Мирослава      6кл.              Укр. літ                       ІІІ    місце               Попович Г.В.

 

Переможці II етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Номінація ,,Література”

Місце

Прізвище,  ім’я,

по батькові учасника

Клас

Прізвище,  ім’я,

по батькові керівника

ІІІ

Левко Мирослава Мирославівна

6

Попович Ганна Василівна

Переможці районного етапу Всеукраїнських виставок «Новорічна композиція», «Український сувенір»

Номінація «Сюжетна композиція»

Місце

Прізвище,  ім’я,

по батькові учасника

Клас

Прізвище,  ім’я,

по батькові керівника

ІІІ

Мегела Рената

1

Ряшко Оксана Михайлівна

 

Номінація «Новорічна картина,колаж»

Місце

Прізвище,  ім’я,

по батькові учасника

Клас

Прізвище,  ім’я,

по батькові керівника

ІІІ

Мигович Руслан

8

Ковач Магдалина Георгіївна

 

Переможці І (районного)

етапу Bсеукраїнськoгo конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої  академії  наук  у  2017-2018 навчальному році

Місце

Прізвище,  ім’я,

по батькові учасника

Клас

Прізвище,  ім’я,

по батькові керівника

ІІ

Уліганець Крістіна Василівна

8

Дюлай Світлана Михайлівна

ІІІ

Безик Мар'яна Романівна

8

Безик Жанна Василівна

 

Переможці  першого (районного) етапу

ХІ Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців»

Номінація  Оповідання «Зі щоденника моєї тваринки»

Місце

Прізвище, ім’я

учасника

 

Клас

Прізвище,  ім’я,

по батькові керівника

І

Мигалко  Роман

4 клас

Гісем Віра Федорівна

Номінація «До серця притули»

місце

Прізвище, ім’я

учасника

 

Клас

 Прізвище,  ім’я,

по батькові керівника

І

Мегела  Рената

1 клас

Ряшко Оксана Михайлівна

ІІ

Дюлай  Домініка

2 клас

Дюлай Світлана Михайлівна

Номінація: „Кадри з казки”

Місце

Прізвище, ім’я

учасника

Клас

Прізвище,  ім’я,

по батькові керівника

І

Куцкір Ванесса

1 клас

Ряшко Оксана Михайлівна

ІІІ

Динис Ерік

2 клас

Плоскіна Анюта Василівна

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса

Copyright MyCorp © 2018