Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 07.12.2019, 14:36

Бібліотека

З 01 по 31 жовтня 2019 р. в освітньому закладі  згідно плану проведений місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Протягом місячника  бібліотекарем школи  Безик Ж.В. були проведені такі заходи:
        - конкурс малюнків «Бібліотека очима дітей» (2-4 кл.)
        - бесіда «Діти. Книга. Бібліотека» (1 кл.)
        - день бібліотворчості «Читаємо. Малюємо. Граємо.» (4 кл.)

-  Бібліотечна заняття.Філософ, якого не поймав світ. (за творчістю Сковороди) (7,8 кл.)

-   Інтерактивний кардмейкінг. Виготовлення дизайнерських листівок до творів літ. Переможниця Фізер Тетяна «Троянда на     склі» (за твором Сент Екзюпері «Маленький принц»)

- Інформаційно -  пізнавальна година  «Незвичайні  бібліотеки світу»( 9 кл.)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу,поданих на конкурсний відбір

Протокол засідання педагогічної ради № 4

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу,поданих на конкурсний відбір

Замовлення підручників на 5 кл 2018 - 2019 н. р

Електронні підручники на сайті МОН

У жовтні 2018 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек У Голубинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувався під гаслом

"Шкільна бібліотека- центр творчого розвитку дитини"

.

В цьому році місячник присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста XX століття, вченого зі світовим ім'ям, Героя Соціалістичної Праці, члена-кореспондента АПН СРСР, кандидата педагогічних наук, директора школи, публіциста, дитячого письменника Василя Олександровича Сухомлинського (1918–1970).

«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», — писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.

У плані місячника відбулося багато цікавих заходів  та презентацій. Учні школи та вчителі мали можливість взяти участь у них участь. Всі щодня знайомилися з цікавою інформацією виховного змісту, що відповідало зазначеній темі дня.

Місячник  шкільної бібліотеки відкрився загальношкільною лінійкою, на якій було оголошено план його проведення
В рамках місячника було проведено бесіду, зокрема;
Бесіди «Дітям про В. О. Сухомлинського», «Криниця людської мудрості В. О. Сухомлинського»,  «Як виховати  творчого читача»;
Протягом місячника також у шкільній бібліотеці діяла постійна виставка , присвячена 100 річчю Василя Сухомшлинського :» Десять не можна», « Василь Сухомлинський-великий педагог, Людина з великої букви», цитати та вислови з сторінок книг письменника.У  шкільній  бібліотеці також була представлена віртуальна виставка книг Василя Сухомлинського з  коротким змістом .

З  учнями 5 класу було проведено бібліотечну бесіду-віртуальну подорож «Історія одного життя»( Подорож до Країни Радості й Добра)

(до 100 -річчя від дня народження українського педагога, письменника, В.О.Сухомлинського)

Старшокласники провели цікаву форму роботи-круглий стіл « Василь Сухомлинський-Велика особистість»  9-класники представили свої презентації до теми,а, зокрема :»Василь Сухомлинський-життя і творчість» «Василь Сухомлинський-педагогічна діяльність», «НУШ та Василь Сухомлинський» «!Поради батькам, учням, вчителям» та інші.
  Не менш цікавою та повчальною виявилась бібліотечна виховна година з учнями  6 класу «Наслідуючи творимо..»(презентація та обговорення  книги В.Сухомлинського «Серце віддаю дітям»)

Крім того, під час проведення місячника з учнями 1-2 класів було проведено екскурсії-ознайомлення із шкільною бібліотекою. Бібліотекар школи Безик Ж.В. ознайомила школярів з поняттями «абонемент», «формуляр». «книжкова виставка».

Цікаво було організовано та проведено між учнями-читачами шкільної бібліотеки конкурс  «Самий активний читач» і «Самий читаючий клас» , переможцем виявилися учні  7 класу.
За традицією, в ході місячника  здійснено рейди-перевірки стану підручників по класах, проведено ряд бесід про правила користування і зберігання навчальної літератури.

Для бібліотекаря було важливим створити атмосферу зацікавленості,щоб водночас донести до дітей потрібну інформацію. Цю мету було досягнуто, оскільки діти покидали бібліотеку, сповнені емоцій.

План проведення місячника шкільної бібліотеки

«  Грудень 2019  »